Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tomski z miasteczka Warszawa. Mam przejechane 239196.15 kilometrów w tym 65642.41 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 17.40 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 1111590 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tomski.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 19.01km
  • Czas 00:53
  • VAVG 21.52km/h
  • VMAX 32.13km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Podjazdy 45m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Natolin

Wtorek, 22 listopada 2016 · dodano: 24.11.2016 | Komentarze 0

Znów na piłkę wieczorem :)




  • DST 19.24km
  • Czas 00:55
  • VAVG 2:51min/km
  • VMAX 1:52min/km
  • Temperatura 5.0°C
  • Podjazdy 46m
  • Sprzęt Cannondale SuperX

Natolin

Poniedziałek, 21 listopada 2016 · dodano: 24.11.2016 | Komentarze 0

Dojazd na piłkę.




  • DST 86.74km
  • Teren 75.00km
  • Czas 04:33
  • VAVG 19.06km/h
  • VMAX 32.83km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Podjazdy 505m
  • Sprzęt BMC Speedfox SF01
  • Aktywność Jazda na rowerze

Kampinos

Niedziela, 20 listopada 2016 · dodano: 24.11.2016 | Komentarze 0

Pogoda w niedzielę bardzo dopisała, wreszcie wyszło słońce i zrobiło się całkiem ciepło jak na listopad. Wykorzystałem dzień idealnie :) Mimo że w przeddzień bardzo padało, w Puszczy warunki do jazdy bardzo dobre. Błota mało :-) Tylko ten krótki dzień... Znów od Roztoki wracałem już po ciemku. Ale ja akurat lubię nocną jazdę po lesie, grunt to dobra lampka :)




Ursynów

Sobota, 19 listopada 2016 · dodano: 24.11.2016 | Komentarze 0

Tylko na chwilę do Plusa. Cały dzień lał deszcz...




  • DST 63.90km
  • Teren 35.00km
  • Czas 03:20
  • VAVG 19.17km/h
  • VMAX 44.75km/h
  • Temperatura 9.0°C
  • Podjazdy 316m
  • Sprzęt BMC Speedfox SF01
  • Aktywność Jazda na rowerze

MPK

Piątek, 18 listopada 2016 · dodano: 18.11.2016 | Komentarze 0

Wreszcie cieplej! Temperatura w przedziale 8-10 stopni, tak ciepłego dnia nie było bodajże od początku października. Świetnie się jechało :-) Wyjechałem koło 14, od Górki Lotnika jechałem już po zmroku, chwilę później w lesie zaatakował mnie pies, na szczęście udało mi się uciec, po kilkuset metrach zawrócił w stronę okolicznych obejść. Może chciał tylko mnie obszczekać, wolałem tego bliżej nie sprawdzać ;)




  • DST 19.08km
  • Czas 00:52
  • VAVG 22.02km/h
  • VMAX 30.55km/h
  • Temperatura 7.0°C
  • Podjazdy 40m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Natolin

Czwartek, 17 listopada 2016 · dodano: 18.11.2016 | Komentarze 0

Podobnie jak wczoraj, wieczorem dojazd na piłkę.




  • DST 34.24km
  • Czas 01:37
  • VAVG 21.18km/h
  • VMAX 35.87km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Podjazdy 76m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do pracy i na piłkę

Środa, 16 listopada 2016 · dodano: 18.11.2016 | Komentarze 0

Dojazdy. Do pracy na Wolę i wieczorem na piłkę na Natolin.




  • DST 44.60km
  • Teren 27.00km
  • Czas 02:15
  • VAVG 19.82km/h
  • VMAX 27.81km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Podjazdy 108m
  • Sprzęt Specialized S-Works HT 29
  • Aktywność Jazda na rowerze

Las Kabacki, Konstancin

Wtorek, 15 listopada 2016 · dodano: 18.11.2016 | Komentarze 0

Wieczorna przejażdżka ścieżką na skraju Lasu Kabackiego i do Konstancina :)




  • DST 63.94km
  • Teren 35.00km
  • Czas 03:19
  • VAVG 19.28km/h
  • VMAX 47.88km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Podjazdy 332m
  • Sprzęt BMC Speedfox SF01
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wagary :)

Poniedziałek, 14 listopada 2016 · dodano: 14.11.2016 | Komentarze 0

Piękna słoneczna pogoda skłoniła mnie do odłożenia pracy do wieczora i wycieczki do MPK :) Weekend był rowerowo bardzo aktywny, stąd oszczędnie gospodarowałem dziś siłami ;) ale jechało się bardzo fajnie!




  • DST 89.91km
  • Teren 82.00km
  • Czas 04:42
  • VAVG 19.13km/h
  • VMAX 36.17km/h
  • Temperatura 2.0°C
  • Podjazdy 546m
  • Sprzęt Specialized S-Works HT 29
  • Aktywność Jazda na rowerze

KPN

Niedziela, 13 listopada 2016 · dodano: 13.11.2016 | Komentarze 0

Kolejna terenowa wyrypa :) Wystartowałem z Młocin późno, koło 13. Z Górek (po pokonaniu Szczebla) jechałem już po ciemku. Ponad 40km przez ostępy leśne :) Fajnie było, spotkałem nawet dwa łosie, przejechałem jakiś metr od nich, w ogóle się nie bały i nie chciały zejść ze ścieżki ;)