Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tomski z miasteczka Warszawa. Mam przejechane 239196.15 kilometrów w tym 65642.41 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 17.40 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 1111590 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tomski.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 5.99km
  • Czas 00:18
  • VAVG 19.97km/h
  • VMAX 29.76km/h
  • Temperatura 7.0°C
  • Podjazdy 13m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Po okolicy

Piątek, 9 grudnia 2016 · dodano: 10.12.2016 | Komentarze 2

Sprawunkowo. Kolejny dzień paskudnej pogody.




  • DST 21.46km
  • Czas 01:10
  • VAVG 18.39km/h
  • VMAX 29.17km/h
  • Temperatura 7.0°C
  • Podjazdy 50m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Na skraj lasu

Czwartek, 8 grudnia 2016 · dodano: 10.12.2016 | Komentarze 0

Roztopy i wichura. Ohydna aura. Musiałem podjechać do Plusa, przy okazji zajechałem do Kabat sprawdzić, jakie warunki w lesie. Dramat - śniegobreja. Zacząłem znów biegać, bo rower przy takiej pogodzie uskuteczniam jedynie w minimalnym wymiarze ;)




  • DST 15.05km
  • Czas 00:44
  • VAVG 20.52km/h
  • VMAX 29.76km/h
  • Temperatura 1.0°C
  • Podjazdy 22m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do pracy

Środa, 7 grudnia 2016 · dodano: 10.12.2016 | Komentarze 0

Dojazd na Wolę.




  • DST 18.94km
  • Czas 00:50
  • VAVG 22.73km/h
  • VMAX 33.90km/h
  • Temperatura 1.0°C
  • Podjazdy 51m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Natolin

Wtorek, 29 listopada 2016 · dodano: 30.11.2016 | Komentarze 0

Dojazd na piłkę. Temperatura około zera, ślisko, odwykłem od takich warunków - zakręty brałem ze ślimaczą prędkością ;)




  • DST 44.01km
  • Teren 25.00km
  • Czas 02:14
  • VAVG 19.71km/h
  • VMAX 31.78km/h
  • Temperatura -4.0°C
  • Podjazdy 94m
  • Sprzęt BMC Speedfox SF01
  • Aktywność Jazda na rowerze

Las Kabacki

Poniedziałek, 28 listopada 2016 · dodano: 30.11.2016 | Komentarze 0

Wieczorna przejażdżka singlem na skraju Lasu Kabackiego. Pogodny i mroźny wieczór :)


Kategoria 30-50km, speedfox


  • DST 50.93km
  • Teren 34.00km
  • Czas 02:37
  • VAVG 19.46km/h
  • VMAX 29.69km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Podjazdy 111m
  • Sprzęt BMC Speedfox SF01
  • Aktywność Jazda na rowerze

Las Kabacki

Niedziela, 27 listopada 2016 · dodano: 27.11.2016 | Komentarze 0

Wypad - jak to ujmuje znajomy - na lokalne trailsy ;-)) Pojeździłem sobie dziś po Lesie Kabackim, ale unikałem głównych ścieżek, które od czasu gdy mam fulla są nudne jak flaki z olejem i jeżdżę tamtędy tylko na przełajówce ;) Przejechałem się singlem skrajem lasu na całej jego długości w obu kierunkach. Było bardzo ślisko, w ciągu dnia kilka razy przelotnie padało, sporo błota + mokre liście - i tylko zwiększonej dozie ostrożności zawdzięczam to, że nie zaliczyłem żadnej gleby :) Bardzo fajna jazda.


Kategoria 51-100km, speedfox


  • DST 74.28km
  • Teren 68.00km
  • Czas 03:49
  • VAVG 19.46km/h
  • VMAX 32.62km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Podjazdy 439m
  • Sprzęt BMC Speedfox SF01
  • Aktywność Jazda na rowerze

Kampinos

Sobota, 26 listopada 2016 · dodano: 27.11.2016 | Komentarze 0

Piękna pogoda. Wygląda na to, że taki dzień już się w tym roku nie powtórzy, prognozy zdecydowanie skręcają w zimową stronę i czas już planować wyjazd na narty - wygląda na to, że już koło 3-4 grudnia będzie można się wybrać w Tatry :) Bardzo możliwe, że to ostatni dłuższy rowerowy wypad w tym roku. Dziś nieco krótsza trasa bez Szczebla, bo po 14 zaczęło robić się bardzo zimno i na postoju bardzo przemarzłem. Nie miałem też ochoty jechać znów tak długiego odcinka po zmroku. Dzięki ominięciu Szczebla (dojechałem do Górek zielonym i wróciłem czerwonym przez Karpaty) dopiero od Roztoki było ciemno :)




  • DST 64.59km
  • Teren 35.00km
  • Czas 03:19
  • VAVG 19.47km/h
  • VMAX 40.56km/h
  • Temperatura 2.0°C
  • Podjazdy 330m
  • Sprzęt BMC Speedfox SF01
  • Aktywność Jazda na rowerze

MPK

Piątek, 25 listopada 2016 · dodano: 27.11.2016 | Komentarze 0

Korzystając z tego, że miałem czas w ciągu dnia, wybrałem się do MPK. Powietrze w mieście paskudne, normy pyłów przekroczone kilkukrotnie :/ To ostatnio norma, gdy nie wieje. Dziś do tego była mgła. W lesie było bardzo fajnie i można było odetchnąć pełną piersią :) ale na dojeździe aż drapało w gardle. Również z tego powodu nie znoszę jeździć po mieście i z reguły jadę najkrótszą drogą do lasu.




  • DST 45.18km
  • Teren 23.00km
  • Czas 02:05
  • VAVG 21.69km/h
  • VMAX 32.13km/h
  • Temperatura 1.0°C
  • Podjazdy 101m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Praca, Las Kabacki

Czwartek, 24 listopada 2016 · dodano: 27.11.2016 | Komentarze 0

W ciągu dnia do pracy do centrum i wieczorem do Lasu Kabackiego. Dziś na przełajówce, więc pojeździłem lajtowo po głównych ścieżkach, przynajmniej nie natknąłem się na żadne dziki ;)




  • DST 64.15km
  • Teren 35.00km
  • Czas 03:18
  • VAVG 19.44km/h
  • VMAX 39.52km/h
  • Temperatura 7.0°C
  • Podjazdy 317m
  • Sprzęt BMC Speedfox SF01
  • Aktywność Jazda na rowerze

MPK

Środa, 23 listopada 2016 · dodano: 24.11.2016 | Komentarze 0

Dziś wreszcie czas w ciągu dnia, nadal piękna pogoda. Pojechałem ze znajomym do MPK, wycieczka super :) Po beznadziejnym październiku i równie słabej pierwszej połowie listopada ostatnie dni przyniosły prawdziwy powiew wiosny :)