Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tomski z miasteczka Warszawa. Mam przejechane 239298.62 kilometrów w tym 65642.41 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 17.41 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 1111996 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tomski.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 39.18km
  • Teren 9.00km
  • Czas 01:45
  • VAVG 22.39km/h
  • VMAX 30.35km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Podjazdy 101m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rokola

Sobota, 30 lipca 2016 · dodano: 01.08.2016 | Komentarze 0

W ciągu dnia dwa razy krótko, ale obficie padał deszcz. Stąd dojazd nad jezioro głównie asfaltem. W terenie mnóstwo błota. Za to pływanie rewelacyjne :) Bezwietrznie i w bonusie piękny zachód słońca.




  • DST 38.79km
  • Teren 26.00km
  • Czas 01:47
  • VAVG 21.75km/h
  • VMAX 31.53km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Podjazdy 110m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rokola

Piątek, 29 lipca 2016 · dodano: 30.07.2016 | Komentarze 0

Po 16 nadciągnęła burza, wieczór jednak był piękny - bezwietrzny, pogodny - i wyskoczyłem nad jezioro. Pływało się rewelacyjnie!




  • DST 38.74km
  • Teren 26.00km
  • Czas 01:50
  • VAVG 21.13km/h
  • VMAX 34.92km/h
  • Temperatura 23.0°C
  • Podjazdy 101m
  • Sprzęt Specialized S-Works HT 29
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rokola

Czwartek, 28 lipca 2016 · dodano: 30.07.2016 | Komentarze 0

Ciepło i wbrew zapowiedziom meteorologów dziś cały dzień pogodny :)




  • DST 38.54km
  • Teren 14.00km
  • Czas 01:45
  • VAVG 22.02km/h
  • VMAX 32.13km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Podjazdy 106m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rokola

Środa, 27 lipca 2016 · dodano: 30.07.2016 | Komentarze 0

W ciągu dnia burza z ulewnym deszczem, wieczór ładny. Ze względu na błoto w terenie pojechałem do Góry Kalwarii asfaltem przez Sobików i Krzaki Czaplinkowskie, dalej już standardowo nad jezioro :)




  • DST 38.50km
  • Teren 26.00km
  • Czas 01:48
  • VAVG 21.39km/h
  • VMAX 32.41km/h
  • Temperatura 23.0°C
  • Podjazdy 100m
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rokola

Wtorek, 26 lipca 2016 · dodano: 30.07.2016 | Komentarze 0

Standard, bardzo ciepło, pełnia lata :)




  • DST 40.87km
  • Teren 27.00km
  • Czas 02:01
  • VAVG 20.27km/h
  • VMAX 31.78km/h
  • Temperatura 23.0°C
  • Podjazdy 106m
  • Sprzęt Specialized S-Works HT 29
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rokola

Poniedziałek, 25 lipca 2016 · dodano: 30.07.2016 | Komentarze 0

Ciepło, słonecznie - piękna pogoda :) Woda w Rokoli też już się znów zdążyła nagrzać, wreszcie nie marznę :)




  • DST 38.67km
  • Teren 26.00km
  • Czas 01:50
  • VAVG 21.09km/h
  • VMAX 31.34km/h
  • Temperatura 25.0°C
  • Podjazdy 108m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rokola

Niedziela, 24 lipca 2016 · dodano: 30.07.2016 | Komentarze 0

Powrót upału. Pod kątem pływania cieszy mnie to :)




Rokola

Sobota, 23 lipca 2016 · dodano: 24.07.2016 | Komentarze 0

Ciepło, coraz cieplej... Dziś pierwszy raz od dawna nie zmarzłem :)




  • DST 41.13km
  • Teren 26.00km
  • Czas 01:55
  • VAVG 21.46km/h
  • VMAX 32.32km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Podjazdy 126m
  • Sprzęt Cannondale SuperX
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rokola

Piątek, 22 lipca 2016 · dodano: 23.07.2016 | Komentarze 0

Wreszcie nieco cieplej, nie przemarzłem totalnie pływając :)




  • DST 41.40km
  • Teren 27.00km
  • Czas 01:57
  • VAVG 21.23km/h
  • VMAX 33.25km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Podjazdy 123m
  • Aktywność Jazda na rowerze

Full vs hardtail

Czwartek, 21 lipca 2016 · dodano: 23.07.2016 | Komentarze 0

Chyba pożegnalna jazda na fullu, raczej zdecyduję się na jego sprzedaż i pozostanę przy przełajówce i hardtailu MTB.
Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, mieszkam na Mazowszu ;) Ciężko tu o trasy, gdzie full daje przewagę. Zdecydowanie więcej jest strat z "pożerania" energii przez zawieszenie z tyłu, niż zysków z bardziej komfortowej jazdy. Full nigdy nie będzie tak sztywny jak hardtail. Większość tras w mojej okolicy jest bezproblemowo przejezdna nawet na przełajówce. W górach bywam rowerowo nie więcej jak kilka dni w roku, a często w ogóle - tym bardziej inwestowanie w fulla mija się z celem. A mój HT w Górach Świętokrzyskich czy na Jurze też zacnie daje radę :)